Tvorba webových stránek a proč jsou důležité?

Počítačový servis Hejnice

Potřebujete profesionální webovou stránku? Nabízíme tvorbu moderních a uživatelsky přívětivých stránek pomocí populárních platform WordPress a Prestashop.

Naše webové stránky jsou navrženy s důrazem na estetiku, funkčnost a optimalizaci pro vyhledávače. Vytváříme responzivní design, který se přizpůsobuje různým zařízením a zajišťuje optimální zobrazení na mobilních telefonech, tabletech i desktopu.

Systém WordPress nabízí jednoduchou správu obsahu a možnost rozšíření funkcí pomocí široké škály pluginů. Prestashop je specializovaný na e-commerce a poskytuje pokročilé možnosti pro vytvoření online obchodu.

Naše profesionální týmy vám pomohou s výběrem správné platformy, navrhnutím a vývojem webových stránek přesně podle vašich potřeb. Spolehněte se na naši zkušenost a kvalitu.

Kontaktujte nás ještě dnes a začněte budovat svou silnou online přítomnost s našimi webovými stránkami na systémech WordPress a Prestashop.

Proč je dnes důležité mít vlastní webové stránky?

Ačkoliv možnost mít vlastní firemní webové stránky už dlouho není výsadou velkých a bohatých firem, řada menších obchodů, živnostníků a firem odsunuje jejich pořízení. Důvody bývají různé. Někdo říká, že stránky nepotřebuje, někdo že místo nich využívá sociální sítě, další zase, že na takové věci nemá čas, peníze, ani náladu. Tento přístup se ale může vymstít. Pojďme se společně podívat na hlavní důvody, proč vlastní webovky dnes v podnikání spadají do kategorie „must have“.

WEBOVÉ STRÁNKY COBY SRDCE VAŠEHO MARKETINGUVaše webové stránky jsou výkladní skříní vašeho podnikání. Stejně jako dříve nahlíželi zákazníci do výloh obchodů, chodí dnes na web. Vaše stránky jsou tak středobodem vašeho marketingu, na který můžete snadno odkazovat ze všech vašich dalších marketingových aktivit a který vám pomůže přesvědčit váhajícího zákazníka. Zároveň jsou vaše stránky místem, které můžete mít zcela pod kontrolou a plně je využít ke komunikaci se zákazníkem, prodeji, budování zákaznické komunity či vytváření a podpoře vašeho brandu. Mohou mít podobu prosté webové vizitky či velkého e-shopu, záleží jen na vás.

RYCHLÉ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

Zákazníci jednoduše čekají, že na vás na webu snadno najdou kontakt, informace o vás, zda vůbec máte otevřeno či případně omrknou vaši nabídku na webu, což bývá zpravidla první krok, který člověk udělá, když zvažuje nějaký nákup – zmrzlinou počínaje, autem či domem konče. Když vaše stránky zákazníci nenajdou, nebudou si hrát na detektivy a složitě pátrat v hlubinách internetu. Koneckonců stránky vaší konkurence jsou vzdálené pouhé dvě kliknutí myší.

PRO ZÁKAZNÍKY JSTE POŘÁD DOSTUPNÍ

Cílíte i na zahraniční zákazníky z jiných časových pásem? Nebo co když máte mezi zákazníky noční ptáky, kteří nejraději nakupují ve dvě hodiny ráno? To je samozřejmě nadsázka, ale obecně oceníte, že informace na webových stránkách mohou být pro vaše zákazníky dostupné 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, aniž byste u toho museli fyzicky být. I jednoduché stránky s popisem vaší nabídky vám mohou ušetřit spoustu času.

ZÁLOŽNÍ PRODEJNÍ KANÁL


Toto je asi největší deviza webových stránek v dobách jako je ta dnešní a nedávno minulá. I když z nejrůznějších důvodů nemůžete prodávat fyzicky ve své prodejně či provozovně, pořád můžete mít v záloze online prodejní kanál, díky kterému dosáhnete na své zákazníky. Fungující e-shop, byť maličký, může být často rozhodující při úvahách, zda vaše podnikání tíživou situaci ještě ustojí či ne.

MODERNÍ STRÁNKY DĚLAJÍ VAŠI FIRMU DŮVĚRYHODNOU

Tento bod úzce váže na ten předchozí. Pokud zákazník narazí na moderní, udržované a zabezpečené stránky, pomáhá to u něj vzbuzovat důvěru ve vaši firmu a tím i ochotu u vás nakoupit. Zákazníci dnes chtějí vědět co kupují a od koho to kupují. Pokud stránky má vaše konkurence a vy ne, jednoduše ztrácíte na své důvěryhodnosti a konkurenceschopnosti.

Chtěli by jste vlastní webové stránky?

U nás není žádný problém si webové stránky zřídit. Se vším vám rádi pomůžeme a poradíme. Děláme kompletní řešení na míru na profesionální úrovni. Jediné co pro to stačí udělat je kontaktovat nás ZDE